Strona Główna arrow Aktualności
Aktualności
Spółdzielnia ostrzega
Informujemy, że na naszym osiedlu pojawiły się firmy oferujące różnego rodzaju usługi pod szyldem Spółdzielni. Przypominamy, że wszelkie prace prowadzone przez Spółdzielnię ogłaszane są wcześniej na klatkach schodowych oraz na stronie internetowej spółdzielni w zakładce aktualności lub harmonogramy. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do podmiotu prowadzącego prace prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy ze Spółdzielnią.
Miejski Rzecznik Konsumentów przestrzega
Uwaga na "Komunikaty dla mieszkańców", które pojawiają się na klatkach schodowych - to ogłoszenia prywatnej firmy, które mogą być pomylone z ogłoszeniami spółdzielni mieszkaniowych!
Czytaj całość...
Zamień tradycyjną skrzynkę na elektroniczną
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Skarpie" informuje o możliwości otrzymywania korespondencji drogą elektroniczną. E-korespondencja gwarantuje szybsze i tańsze dotarcie dokumentów do odbiorcy, jest to również inicjatywa proekologiczna. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie oświadczenia o wyrażeniu zgody na otrzymanie korespondencji drogą elektroniczną. Druki oświadczenia dostępne są w Biurze Obsługi Mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Skarpie" oraz na naszej stronie internetowej  www.smnaskarpie.pl  - zakładka "Druki"  (dla mieszkańców oświadczenie z pozycji nr 5, a dla użytkowników parkingów oraz lokali użytkowych oświadczenie z pozycji nr 6).
Informacja dotycząca zmian cen za zimną wodę i odprowadzenie ścieków
Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Na Skarpie’’ informuje, że na podstawie decyzji z dnia 21.05.2018r. wydanej przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zatwierdzającej taryfy dla zbiorowego zaopatrzenie w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków dla Toruńskich Wodociągów Sp. z o.o.  od dnia 12.06.2019r.:

cena za dostarczaną wodę  wynosi       - 3,64 zł/m3     
cena za odprowadzone ścieki wynosi    - 4,98 zł/m3  
                                              tj. łącznie     - 8,62 zł/m3

Zmiana zostanie uwzględniona w indywidualnych rozliczeniach.
Ogłoszenie
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie w Toruniu uprzejmie informuje, że punkt przyjmowania zgłoszeń, usterek i awarii od 01.05.2019 r. będzie przyjmować  zgłoszenia :

- od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 - 21 podczas dyżuru w siedzibie Spółdzielni, telefon 56 648 67 66.
 
Po godzinach dyżuru zgłoszenia przyjmowane będą pod numerem  telefonu  506 618 593.

Natomiast w soboty, niedziele i święta  zgłoszenia w zakresie usterek i awarii przyjmowane będą całodobowo pod numerem telefonu  506 618 593.
Informacja
Informacja Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Skarpie" o wynikach głosowania w wyborach na członków Rady Nadzorczej przeprowadzonych na Walnym Zgromadzeniu w dniach od 08.04.2018r. do 12.04.2018r. :

Zawiadomienie
Zawiadomienie Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Skarpie" o podjętych przez Walne Zgromadzenie w dniach od 08.04.2018r. do 12.04.2018r. uchwałach:

Zmiana regulaminu Spółdzielczego Biura Obrotu Nieruchomościami
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW PARKINGÓW STRZEŻONYCH
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” w Toruniu informuje, że od dnia 01.01.2019 roku administrowanie parkingami strzeżonymi przejmuje Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie”. Kwota abonamentu za korzystanie z miejsca parkingowego nie ulegnie zmianie.
Jednocześnie informujemy, że zmianie ulegną kody umożliwiające wjazd na parking oraz numer konta bankowego, na które należy dokonywać opłat za użytkowanie parkingu.
W związku z powyższym wszystkie osoby, które korzystają z parkingów strzeżonych proszone są o zgłaszanie się do Spółdzielni do Działu GZM (I piętro pok. nr. 4 tel: 056 -648-68-04) w godzinach od 7-ej do 16-ej, w czwartki do 17-ej, w piątki do 13-ej, z umową zawartą z dotychczasowym dzierżawcą parkingu. 
Aktualności z osiedla
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 31 - 40 z 77
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Skarpie"