Strona Główna arrow Aktualności
Aktualności
OGŁOSZENIE
W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13.03.2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Dz.U. 2020 poz. 433 Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” w Toruniu
od dnia 17.03.2020 r. do odwołania ustanawia na Targowisku Maciej przy ul. Konstytucji 3 Maja 10 w Toruniu czasowe ograniczenie:
  1. handlu detalicznego najemcom powierzchni handlowej, których przeważająca działalność polega na handlu: wyrobami tekstylnymi, wyrobami odzieżowymi, obuwiem i wyrobami skórzanymi, meblami i sprzętem oświetleniowym, sprzętem radiowo-telewizyjnym lub sprzętem gospodarstwa domowego, artykułami piśmiennymi i księgarskimi;
  2. prowadzenia działalności gastronomicznej i rozrywkowej.
Prosimy o niezwłoczne dostosowanie się do powyższego ograniczenia oraz o bieżące śledzenie informacji na stronie internetowej Spółdzielni www.smnaskarpie.pl bądź kontakt telefoniczny ze Spółdzielnią pod nr 56 648 67 84 do 6.

Z poważaniem

Spółdzielnia Mieszkaniowa
„Na Skarpie” w Toruniu

Komunikat
Z uwagi na zagrożenie zarażenia KORONAWIRUSEM
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” wstrzymuje do odwołania
wszelkie osobiście wykonywane przez pracowników odczyty ciepła oraz wodomierzy.

Z uwagi na wyjątkową sytuację odczyt i rozliczenie dokonane zostanie w terminie późniejszym.

Bardzo prosimy o przekazywanie stanów wodomierzy
WYŁĄCZNIE za pośrednictwem

poczty elektronicznej na adres
bądź kontakt TELEFONICZNY pod numer 56 648 67 84 do 86

O dokładnych terminach odczytów zostaną Państwo poinformowani osobnym ogłoszeniem na klatce schodowej.
Komunikat
W związku z działaniami prewencyjnymi w sprawie
koronawirusa zawieszamy
od 12 marca wszystkie zajęcia
w klubie ZODIAK do odwołania.

tel. kontaktowy 56 648 68 55

Koronawirus
Nowy koronawirus (2019-nCoV) jest genetycznie powiązany z SARS-CoV i MERS-CoV. Koronawirus 2019-nCoV jest wirusem osłonkowym, podatnym na działanie wszystkich rozpuszczalników lipidów. Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem lub dezynfekować je środkiem na bazie alkoholu.
Czytaj całość...
Walne Zgromadzenie 2020
Z A W I A D O M I E N I E
Zarządu  SM „Na Skarpie” w Toruniu
z dnia 23 marca 2020 roku

W związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w okresie od 14 marca 2020 roku do odwołania oraz ogłoszenia od 20 marca  2020 roku epidemii i w związku z rosnącymi zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, ze względu na ochronę  życia i zdrowia ludzkiego - Zarząd SM „Na Skarpie” informuje o przełożeniu  terminu odbycia Walnego Zgromadzenia  zwołanego  na okres od 30.03.2020 r. do 03.04.2020 r. na późniejszy termin tj. po odwołaniu stanu epidemii i stanu zagrożenia  epidemicznego.

O nowym terminie Walnego Zgromadzenia Zarząd  Spółdzielni  zawiadomi członków Spółdzielni  odrębnym pismem poprzez wywieszenie  pisma  na klatkach schodowych  domów, w siedzibie Spółdzielni oraz na stronie internetowej Spółdzielni i w gazecie „Widok ze Skarpy”.

                                                                                                                                                Zarząd Spółdzielni
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skarpie” w Toruniu działając na podstawie
                    § 89 w związku z § 87 Statutu Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skarpie”
z w o ł u j e
WALNE ZGROMADZENIE

Czytaj całość...
Ogłoszenie
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Skarpie" rozpoczyna wyprzedaż płytek chodnikowych betonowych z demontażu
o wymiarach 50x50 cm. Cena za sztukę 1,2 zł +  23% Vat.
Kontakt: Zbigniew Polny, tel:  56 648 61 50 w godz. 8.00-14.00


SPOTKANIA KONSULTACYJNE 2019
W dniach od 02.12.2019r.  do 05.12.2019r. Zarząd SM „Na Skarpie” zorganizował kolejne spotkania konsultacyjne z mieszkańcami poszczególnych nieruchomości. Zostały przedstawione  propozycje prac remontowych na rok 2020 oraz wysokość funduszu remontowego dla poszczególnych nieruchomości. Na spotkaniach  mieszkańcy  mieli możliwość zgłoszenia  wniosków,  które dotyczyły między innymi: montażu stojaków rowerowych,  malowania klatek schodowych, malowania  elewacji budynków,  wymiany drzwi, wymiany okien w piwnicach czy też  remontu nawierzchni chodników i dróg.
Każdy wniosek został rozpatrzony indywidualnie. Wnioski możliwe do zrealizowania pod względem  finansowym i technicznym  zostaną włączone do projektu planu gospodarczo-finansowego na rok 2020. Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skarpie” uprzejmie dziękuje  wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w spotkaniach konsultacyjnych.
Szybsza spłata części kredytu
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skarpie” informuje, że w  roku 2019 dokonał spłaty kredytu na termomodernizację zgodnie z umową kredytową w wysokości  525 027,20 zł.
Ponadto z uwagi na dobrą sytuację finansową Spółdzielni i warunki kredytowe spłacił przedterminowo część kredytu w wysokości 1.502 559,50 zł. Obecnie kwota kredytu pozostała do spłaty wynosi 264  080,58 zł.
Konkurs "Osiedle w kwiatach 2019" rozstrzygnięty
Dnia 10 października w klubie „Zodiak” odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji „Osiedle w kwiatach 2019”. Przypomnijmy, że  jest to konkurs na najpiękniejszy ogródek przydomowy tzw. „oczko” i najbardziej ukwiecony balkon. W konkursie  udział wzięli mieszkańcy naszego osiedla , którzy dbają o zieleń i nad wyraz cenią sobie walory estetyczne i dekoracyjne  otoczenia.
Czytaj całość...
Informacja
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” w Toruniu
informuje o dotacji udzielonej przez
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.


WFOŚiGW w Toruniu udzielił dotacji do kwoty 12.186,40 zł na realizację przedsięwzięcia pn. „Wzbogacenie zasobów przyrody i krajobrazu w celu poprawy jakości życia mieszkańców Osiedla poprzez wprowadzenie programu nasadzeń drzew i krzewów w latach 2015 – 2020 – etap V”.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 21 - 30 z 77
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Skarpie"