Strona Główna arrow Aktualności
Aktualności
Informacja
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Skarpie" informuje, że od dnia 24.09.2020r ( czwartek ) zostanie włączone ogrzewanie w budynkach mieszkalnych i pawilonach znajdujących się w naszych zasobach.

Badanie sprawozdań finansowych za rok obrotowy 2020 i 2021
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” w Toruniu zaprasza uprawnione podmioty do składania ofert na badanie sprawozdania finansowego za rok obrotowy 2020 oraz za rok obrotowy 2021. Szczegółowe informacje w zakładce „Zapytania cenowe”.
Poszukujemy zdjęć Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Toruniu
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” poszukuje archiwalnych zdjęć z budowy oraz wczesnych lat funkcjonowania Kościoła pw. Św  Maksymiliana  Kolbego znajdującego się na naszym osiedlu. Ktokolwiek   z Państwa dysponuje takimi materiałami   i zechciałby je udostępnić  proszony jest o kontakt z Panem Michałem Jasińskim na adres mailowy: lub telefonicznie: 56 648 67 84 do 86

Dziękujemy


Montaż klimatyzatorów
"Globalne ocieplenie będzie postępować szybciej, niż sądzimy…" głoszą niektórzy naukowcy.
W  związku z licznymi zapytaniami  oraz wnioskami mieszkańców,  na wniosek Zarządu,  Rada Nadzorcza SM "Na Skarpie",   w dniu 25.06.2020 r. podjęła Uchwałę nr 3/2020 dotyczącą  regulaminu  określającego   zasady montażu klimatyzatorów w lokalach mieszkalnych i użytkowych budynków zarządzanych przez SM "Na Skarpie" w Toruniu.

Niezbędne szczegóły tj.  rodzaj  klimatyzatorów czy sposób ich montażu na posadzce  loggii  lub balkonów, opisane zostały w regulaminie. Do regulaminu zostały załączone także  wzór wniosku oraz wzór  pisemnej zgody  mieszkańców lokali zlokalizowanych w sąsiedztwie .

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zasad montażu klimatyzatorów w Menu głównym, PRAWO, zakładka Regulaminy
"Osiedle w kwiatach 2020 r."
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” organizuje konkurs na najładniej zagospodarowany i utrzymany ogródek przyklatkowy „oczko” oraz balkon.

Kryteria oceny:

1.    Wrażenia estetyczne ze szczególnym uwzględnieniem ukwiecenia.
2.    Pomysłowość i inwencja własna użytkowników.
3.    Dbałość o utrzymanie ogródka lub balkonu (podlewanie, odchwaszczanie oraz  walka ze szkodnikami i chorobami roślin).
4.    Zabezpieczenie roślin na okres jesienno-zimowy.

Zgłoszenia uczestników przyjmuje telefonicznie lub pisemnie Administracja Osiedla ul. Kard. St. Wyszyńskiego 6
tel.: (56)648-69-50 do 30.06.2020 r.

                                                                                          Zapraszamy do udziału.
Dystrybucja maseczek dla mieszkańców została zakończona
Informujemy, że w dniach od 17 kwietnia  do 7 maja  bieżącego roku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” dostarczyła wszystkim mieszkańcom naszego osiedla  maseczki ochronne przekazane przez Gminę Miasta Toruń.  Maseczki dostarczyli  gospodarze domów poprzez wrzucenie do skrzynek w ilości odpowiadającej  liczbie osób zgłoszonych do zamieszkiwania w Spółdzielni. Przypominamy, że  maseczki są wielorazowego użytku – można je prać i prasować, do każdej dołączona jest instrukcja.


Częściowe wyłączenie oświetlenia na osiedlu
Informujemy, że zgodnie z decyzją Gminy Miasta Toruń Energa Oświetlenie Sp. z o.o.  z dniem 8 maja 2020r.  wyłączy 1/3 lamp oświetlających miasto Toruń. Wobec powyższego zostaną częściowo wyłączone także lampy oświetlające nasze osiedle „Na Skarpie”. Decyzja podyktowana jest oszczędnościami, jakie poczyniły władze miasta w dobie pandemii, aby uzyskać zmniejszenie poboru prądu do oświetlenia miasta.

Ponadto wyjaśniamy, że Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie”  już wcześniej zablokowała możliwość włączenia oświetlenia  terenów rekreacyjnych ( boiska sportowe, place zabaw i siłownie ) , które zostały wyłączone z użytkowania.
Apel w sprawie kanalizacji
Szanowni Mieszkańcy,
w związku ze zwiększeniem występowania zatorów w instalacji  kanalizacji sanitarnej w budynkach mieszkalnych, uprzejmie prosimy o niewrzucanie do toalet  środków higieny osobistej. W szczególności w instalacji firmy zajmujące się utrzymaniem znajdują : chusteczki nawilżające, rękawiczki i chusteczki jednorazowe, środki higieniczne i opatrunkowe, szpatułki kosmetyczne, waciki, bandaże, patyczki do uszu itp.

Aktualnie z uwagi na obostrzenia związane z koronowirusem więcej obywateli  przebywa przez całą dobę w mieszkaniach, co powoduje zwiększenie częstotliwości zatorów. Mając na względzie bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców,  jaki i osób wykonujących w/w prace,  prosimy o poważne podejście do apelu ponieważ usuwanie zatorów w mieszkaniach będzie  utrudnione lub wręcz niemożliwe.
Ogłoszenie
Z uwagi na zagrożenie zarażenia KORONAWIRUSEM Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” wstrzymuje do odwołania, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców,  kontrole stanu technicznego obiektów budowlanych w tym : przeglądów  wewnętrznej instalacji gazowej,  instalacji elektrycznej czy przewodów wentylacyjnych.
Czytaj całość...
Zawiadomienie
Z A W I A D O M I E N I E
Zarządu  SM „Na Skarpie” w Toruniu
z dnia 23 marca 2020 roku

W związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w okresie od 14 marca 2020 roku do odwołania oraz ogłoszenia od 20 marca  2020 roku epidemii i w związku z rosnącymi zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, ze względu na ochronę  życia i zdrowia ludzkiego - Zarząd SM „Na Skarpie” informuje o przełożeniu  terminu odbycia Walnego Zgromadzenia  zwołanego  na okres od 30.03.2020 r. do 03.04.2020 r. na późniejszy termin tj. po odwołaniu stanu epidemii i stanu zagrożenia  epidemicznego.

O nowym terminie Walnego Zgromadzenia Zarząd  Spółdzielni  zawiadomi członków Spółdzielni  odrębnym pismem poprzez wywieszenie  pisma  na klatkach schodowych  domów, w siedzibie Spółdzielni oraz na stronie internetowej Spółdzielni i w gazecie „Widok ze Skarpy”.

                                                                                                                                                Zarząd Spółdzielni<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 11 - 20 z 77
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Skarpie"